Prva ekipa slavila je na gostovanju u Senju (35-26), dok je druga ekipa bila uvjerljiva protiv Pavleka (31-19). Dečki 2002. godište poraženi su rezultatom 17-21 od lidera lige RŠK Karlovac 2.

[cs_heading column_size=”1/1″ heading_title=”Prva ekipa” heading_style=”1″ heading_align=”left” heading_divider=”off” heading_font_style=”normal” heading_color=”#a50000″][/cs_heading]

Na gostovanju u Senju upisali smo 14. pobjedu u 16. ligaškoj utakmici sezone. Iako smo otvorili u malom grču te je u 13. minuti domaćin vodio 9-8, u drugom dijelu prvog poluvremena pokazali smo pravo lice i uz pomoć obrana vratara Mateja Grubišića napravili seriju 13-5 te došli do osjetnog vodstva (21-14) na poluvremenu. U nastavku smo održavali razliku, pred kraj poveli i s +11, i sigurno priveli utakmicu kraju za konačnih 35-26. Darko Mršić je opet bio nepogrešiv s crte sedam metara (4/4), a uz to je iz igre postigao tri pogotka i predvodio ekipu sa 7 pogodaka. Kapetan Mario Lacković zabio je 6 pogodaka, dok su Luka Ćosić i Neven Grgurić zabili 5.

MRK Sesvete: Matej Grubišić, Dražen Čiča, Aleksandar Mateša, Neven Grgurić 5, Matija Rodić 1, Luka Ćosić 5, Krešimir Malbašić 1, Mario Lacković 6, Klaudio Hranjec, Marko Punčec 3, Ivan Ćurković 2, Mislav Zadro, Luka Šare 2, Roko Glasnović 3, Darko Mršić 7.

Trener: Zvonimir Bilić

[cs_heading column_size=”1/1″ heading_title=”Druga ekipa” heading_style=”1″ heading_align=”left” heading_divider=”off” heading_font_style=”normal” heading_color=”#a50000″][/cs_heading]

Na drugom gostovanju u tjedan dana, ovog puta kod Pavleka u Kutiji šibica, naša druga ekipa upisala je pobjedu. Utakmica se igrala u subotu (12.3.) u podne, a dečki Josipa Cvetkovića opravdali su ulogu favorita i uzeli dva boda. Već na poluvremenu je bilo 16-8, a u nastavku su priliku dobili svi igrači i dobro odradili nastavak utakmcie – završilo je 31-19. Najbolji strijelac utakmice sa 6 pogodaka bio je pivot Nenad Radočaj, koji još uvijek igra Međužupanijsku ligu kako bi dobio potrebnu minutažu nakon dugog izbivanja s terena zbog ozljede. Po četiri gola zabili su Ante Tomić i Ivan Ćurić.

MRK Sesvete: Filip Maloča, Matija Prebežić, Tomislav Lauš, Bruno Hranjec 1, Nikola Brdarić, Romano Dizdar, Matija Geštakovski 3, Ivan Karlo Kuraja 2, Mislav Zadro 3, Braslav Bradić 3, Ivan Ćurić 4, Ante Tomić 4, Luka Franjić Martin 3, Antonio Smodlaka 2, Nenad Radočaj 6, Petar Topić.

Trener: Josip Cvetković

[cs_heading column_size=”1/1″ heading_title=”Dječaci A (2002.)” heading_style=”1″ heading_align=”left” heading_divider=”off” heading_font_style=”normal” heading_color=”#a50000″][/cs_heading]

U pretposljednjoj utakmici 2. HRL središte za Dječake A naši dečki ugostili su prvu momčad lige – RŠK Karlovac 2. Gosti su dobro otvorili utakmicu i do poluvremena otišli na +9 (4-13), ali u nastavku naši dečki iskorištavaju nedostatak koncentracije gostiju i smanjuju rezultat na konačnih 17-21. Nezaustavljiv u našim redovima bio je pivot Roberto Meničanin koji je zabio 9 golova, Ante Šekelja je dodao 4, a vrlo dobro je odigrao i Josip Tomić koji je razigravao suigrače. Na vrata je nakon kraće stanke zbog ozljede stao Nikola Kahlina i svoj posao odradio na visokoj razini.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Ante Marinić, Ante Šekelja 4, Noa Ćurković 2, Sven Ivan Lukšić, Luka Stanić 1, Ivan Marić, Borna Šnjarić, Roberto Meničanin 9, Josip Tomić, Ante Bajan 1.

Trener: Matija Rodić