Prva ekipa je na domaćem terenu bila bolja od rukometaša Dubrovnika rezultatom 30-27, a druga ekipa poražena je na gostovanju kod drugoplasirane Petrinje. Dvije pobjede na domaćem terenu ostvarili su mlađi kadeti, a okruglih 50 golova zabili su dječaci 2008. godište.

PRVA EKIPA

U predzadnjem kolu prvog dijela Paket 24 Premijer lige ugostili smo rukometaše Dubrovnika koji se nalaze na začelju prvenstvene ljestvice. Dubrovčani su se pojačali tijekom zimske stanke, no to im nije pomoglo da osvoje bodove u Sesvetama. Trener Ivandija nije mogao računati na dvojicu prvotimaca – Ivan Matić i Dominik Mišković propustili su dvoboj radi ozljeda.

Od prve do zadnje minute utakmice prednost je bila na strani naše momčadi, a u prvih petnaest minuta utakmice posebno raspoložen je bio Ivan Panjan koji je u tom periodu imao čak 6 obrana. U 15. minuti smo imali prednost 5-3, a igra se u drugih petnaest minuta malo rasplamsala te je rezultat na poluvremenu bio 15-12. Početkom drugog poluvremena Daniel Vusić zabija tri pogotka i po prvi puta vodi momčad na +5. Gosti su u 46. minuti uspjeli smanjiti svoj zaostatak na -1, ali do izjednačenja ipak nisu došli. Naša momčad je održavala 2-3 gola prednosti do samog kraja utakmice. Završilo je 30-27.

Najbolji strijelac u našim redovima bio je Darko Krndelj koji je zabio 7 golova, dok je Daniel Vusić postigao gol manje. Raspoložen je na crti bio i Danijel Papić koji je imao šut 5/5. Kod Dubrovčana lijevi vanjski Tarik Kasumović zabio je 8 pogodaka i bio prvo ime svoje momčadi.

Nakon 17. kola nalazimo se na diobi 5. mjesta s RK Spačvom (no Vinkovčani imaju bolji međusobni omjer), a na 4. mjestu se nalazi Zamet s bodom više. Teoretski smo još uvijek u igri za Ligu za prvaka, no osim što nam treba pobjeda na gostovanju kod Gorice, moramo čekati poraze Zameta i Spačve.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak (1/5), Ivan Panjan (8/31); Leon Strbad 2, Mislav Perković 3, Marko Jurakić 1, Darko Krndelj 7, Daniel Vusić 6, Branimir Šola, Ivan Rukavina, Vito Bahtijarević 2, Darko Mršić, Mislav Nenadić, Krešimir Krešić 3, Danijel Papić 4, Domagoj Potnar, Mislav Šuker.

Trener: Silvio Ivandija

DRUGA EKIPA

Na gostovanju kod drugoplasirane Petrinje naša druga ekipa nije uspjela doći do bodova. Prvo poluvrijeme bilo je neizvjesno, no domaći sastav je ipak nakon trideset minuta borbe ostvario prednost 14-12. U drugom dijelu Petrinjci su imali +5 u jednom trenutku, no rukometaši Davorina Štrleka se ne predaju i u 52. minuti pogotkom Paskala Bačića dolaze na samo dva gola zaostatka. Ipak, iskusni domaćini nisu posustali već su zadnju dionicu utakmice odigrali odlično i na koncu ostvarili pobjedu 29-23. Trojica igrača iz domaćeg sastava postigla su po šest pogodaka, a prvi strijelac na utakmici bio je naš Davor Gavrić sa 7 golova.

MRK Sesvete: Vilim Dumbović, Domagoj Sedinić; Ante Tomić 1, Ivan Marić, Patrik Gramnjak 1, Marko Velić 1, Davor Gavrić 7, Vlado Raos 5, Ivan Fučkar, Jakov Jelovčić 4, Matej Jurić 1, Nikola Jelovčić 1, Fran Zajec, Paskal Bačić 2.

Trener: Davorin Štrlek

KADETI (2002.)

Kadeti su u srijedu ugostili i porazili RK Pavleke rezultatom 39-29. Sesvećani su na teren izašli u kombiniranom sastavu kadeta i mlađih kadeta. Već na poluvremenu je bilo 20-11, a u drugom poluvremenu je utakmica rutinski privedena kraju. Prvo ime susreta bio je naš vanjski igrač Tin Baković koji je postigao čak 12 pogodaka.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Dorijan Gavranović; Mateo Gotal 4, Luka Bogdan 3, Luka Stanić 3, Ivan Marić 1, Ivan Fučkar 4, Fran Zajec 4, Tin Baković 12, Josip Tomić, Tvrtko Kuraja 3, Paskal Bačić 5.

MLAĐI KADETI (2004.)

U dvorani Gimnazije Sesvete naši rukometaši su ugostili rukometaše Zaprešića i Metalca u 9. krugu 1. HMKRL središte.

Prvu utakmicu protiv Zaprešića Sesvećani su otvorili odlično i u 7. minuti imali prednost 5-1. Sredinom poluvremena su gosti uspjeli smanjiti na -1, ali se u svlačionice otišlo kod rezultata 12-8. U drugom poluvremenu su se naši dečki vrlo brzo odvojili i riješili pitanje pobjednika. Završilo je 25-15. Mateo Gotal i Luka Bogdan predvodili su listu strijelaca s 5 zabijenih pogodaka svaki.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Florian Svibovec; Igor Ravlić, Karlo Domazet, Mateo Gotal 5, Luka Bogdan 5, Luka Stanić 3, Ivan Marić 2, Borna Šnjarić 1, Gabriel Botić, Karlo Kršak 1, Josip Tomić 4, Tvrtko Kuraja 3, Petar Kunštović, Luka Pehar 1, Borna Cvitanović.

Trener: Josip Cvetković

Protiv Metalca bilo je nešto teže, no na koncu su zasluženo osvojena nova dva boda. Na samom početku utakmice Luka Stanić je zaradio koja ga je udaljila s terena. Protivnici su vodili većinu prvog poluvremena, no završnica je pripala našim rukometašima koji su napravili seriju 7-2 i stekli +4 na polovici utakmice. Drugo poluvrijeme odrađeno je vrlo dobro i utakmica je mirno privedena kraju rezultatom 26-19. Briljirao je Mateo Gotal koji je postigao 10 golova i bio prvo ime susreta. Kružni napadač Ivan Marić postigao je 5 golova.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Florian Svibovec; Igor Ravlić, Karlo Domazet, Mateo Gotal 10, Luka Bogdan 2, Luka Stanić, Ivan Marić 5, Borna Šnjarić, Gabriel Botić 1, Karlo Kršak, Josip Tomić 1, Tvrtko Kuraja 1, Luka Pehar 2, Borna Cvitanović, Tin Baković 4.

DJEČACI A (2006.)

Na domaćem terenu dječaci 2006. godište nisu uspjeli iznenaditi goste iz Dubrave. Iako smo prvo poluvrijeme odradili vrlo dobro (13-13), u nastavku je ponestalo svježine i širine klupe te su gosti zasluženo došli do bodova (22-28). Briljirao je Josip Tomić s nevjerojatnih 14 golova.

MRK Sesvete: Noa Klarić, Roberto Zelenika; Petar Filipović 1, Luka Bosančić, Karlo Antunović, Ivan Valjak 1, Luka Pavić, Matija Hoferle 1, Josip Tomić 14, Paolo Marega, Noa Luka Lujić 2, Luka Horvat 3, Marko Matušek, Jakov Kus.

Trener: Luka Ćosić

Druga ekipa 2006. godišta poražena je na gostovanju kod Maksimir Pastele 2. Na odmor se otišlo s prednošću domaćeg sastava 15-14, a u nastavku nismo uspjeli preokrenuti rezultat u našu korist i rukometaši Maksimir Pastele zasluženo slave rezultatom 36-32. Treba napomenuti kako su priliku dobili i igrači rođeni 2008. i 2009. godine.

MRK Sesvete: Ivan Iveljić, Luka Bosančić 2, Tarik Bašić 1, Luka Pavić 9, Paolo Marega 1, Petar Šimić, Jakov Obad 2, Borna Čeović 1, Josip Badrić 2, Andrija Karačić 2, Kristijan Bilić 1, Ivan Filipović, Marko Matušek 3, Jakov Kus 7, Petar Bročilović, Kiar Kosovac 1.

DJEČACI B (2008.)

Na domaćem terenu Sesvete 1 potpuno su nadigrale Slogu iz Križa. Upisana je pobjeda rezultatom 50-8. Toma Pikelja bio je prvi strijelac utakmice s 8 pogodaka, dok je jedan manje postigao Andrija Karačić. No, rezultat je svakako plod timske igre i veseli činjenica da se čak 12 igrača upisalo u listu strijelaca.

MINI RUKOMET (2010.)

Naši dječaci 2011. godište sudjelovali su u nedjelju (01.03.) na Proljetnom turniru u organizaciji Zagrebačkog rukometnog saveza. Sesvećani pod vodstvom trenera Filipa Škrleca na kraju su osvojili odlično treće mjesto u konkurenciji 11 ekipa. U polufinalu su poraženi od vršnjaka iz MRK Ivanića, dok su u borbi za broncu bili bolji od RK Dubrave.