Prva ekipa slavila je i u drugoj utakmici 3. kola EHF kupa protiv Bese Famgas i plasirala se u osminu finala EHF kupa. Druga ekipa poražena je od Medveščaka, dok su mlađe generacije upisale polovično uspješan vikend.

PRVA EKIPA

Naša momčad i u drugoj utakmici odlučila je ići na pobjedu. Dečki su su od početka susreta zaigrali maksimalno pametno i odgovorno. Ni jednog trenutka nisu dopustili da se domaćin razmaše i stvori ozbiljniju razliku. Na početku susreta poveli smo 4:7 i na taj način poslali jasnu poruku domaćinu. Premda je Besa stalno prijetila, bila relativno blizu pa imala i dva izjednačenja u završnici prvoga dijela, nismo popustili i na predah sumo odnijeli plus dva (11:13).

Na gotovo isti način igralo se u drugom poluvremenu. Kontrolirali smo utakmicu cijelo vrijeme. Besa nije posustajala. Ali osim do izjednačenja, a njih je bilo čak osam, ništa više nije mogla napraviti. Samo jedno vodstvo imala je domaća ekipa (26:25). Bilo je to u 59. minuti. Silvio Ivandija odlučio je ići na pobjedu, dignuo je svoju obranu visoku i tjerao domaćine na grešku. To je i uspio, a veliku pobjedu, četvrtu u Europi ove godine donio nam je Aleksandar Čaprić spektakularnim pogotkom sa zvukom sirene.

MRK Sesvete: Filip Perić 15/37, Stipe Purić; Patrik Hršak 7, Davor Gavrić 6, Ivan Dumenčić 5, Aleksandar Čaprić 2, Darko Krndelj 2, Nikola Finek 2, David Štrković 1, Fran Zovak 1, Josip Topić 1, Mario Zakić 1, Leon Lukačec, Zlatko Raužan, Nikola Jelovčić

Trener: Silvio Ivandija

DRUGA EKIPA

Druga ekipa poražena je od Medveščaka rezultatom 25:32.

Momčad Davorina Štrleka održava je je egal utakmicu cijelo prvo poluvrijeme i nije dopustila favoriziranoj gostujućoj momčadi da se odvoji. Na odmor se otišlo s 12:13 prednošću za goste. Utakmica je i u drugom poluvremenu nastavila biti neizvjesna. Tako je bilo sve do 46. minute kada gosti rade seriju od nekoliko dobrih napada i odlazi na prvu osjetniju prednost. Naši mladi dečki, u završnicu nisu reagirali dobro i tako su upisali poraz.

Najbolji u našim redovima bio je Vito Salaj s deset golova.

MRK Sesvete: Luka Pavić 2, Noa Luka Lujić 5, Vito Salaj 10, Luka Pehar, Luka Horvat 3, Nikola Kahlina, Tarik Bašić, Fran Cvjetičanin 1, Mihael Udovičić 4, Krešvan Granić, Hrvoje Čveljo, Josip Čičak, Toma Kapitan, Luka Kujadin, Antonio Veljković

Trener: Davorin Štrlek

DJEČACI U15 (2007./2008.)

Momčad Alena Dujmića odigrala je 7. kolo lige i upisala poraz i pobjedu.

U prvoj utakmici slavili smo protiv Rugvice rezultatom 32:12. Naša momčad kontrolirala je utakmicu od početka i na predah otišla s visokih 16:5. Isti broj golova zabili smo i u drugom poluvremenu i tako upisali visoku pobjedu. Najbolji u našim redovima bio je Mihovil Badrić s osam golova.

MRK Sesvete: Luka Pavić 1, Vice Badurina 3, Fran Renić 1, Frane Radmilović 7, Luka Kujadin 5, Dominik Valetić, Andrija Karačić 1, Kristijan Bilić 2, Noa Luka Lujić 1, Josip Badrić 2, Mihovil Badrić 8, Tarik Bašić 1, Ivan Iveljić, Antonio Veljković

U drugoj utakmici nažalost nismo bili toliko uspješni. Ovoga puta bolja je bila momčad Rudara. U prvom poluvremenu gledamo vrlo neizvjesnu utakmicu i na predah odlazimo s rezultatom 9:9. Naša momčad je do 28. minute imala egal utakmicu no tada se momčad Rudara odvaja i dolazi do prve veće prednosti. Na kraju utakmica završava rezultatom 23:16 u korist momčadi iz Rudara.

MRK Sesvete: Noa Luka Lujić 3, Vice Badurina, Tarik Bašić 1, Fran Renić, Frane Radmilović, Josip Badrić 4, Luka Kujadin, Luka Pavić 5, Borna Pavelić 2, Mihovil Badrić, Kristijan Bilić, Andrija Karačić 1, Ivan Iveljić, Luka Telinec, Marko Kropek

Trener: Alen Dujmić

Druga ekipa poražena je od ekipe Ivanića rezultatom 29:24. U našim redovima najviše se istaknuo Borna Pavelić sa šest golova.

MRK Sesvete: Filip Ićitović, Gabriel Sruk 1, Vanja Virt, Ilija Kozina, Dominik Valetić 1, Kristian Halambek 4, Dominik Kulišić, Frane Radmilović 5, Lovro Lež 2, Borna Pavelić 6, Kristijan Bilić 5, David Jarčević, Luka Flanjak, Dragutin Dominić, Luka Telinec

DJEČACI U13 (2009./2010.)

Momčad Ivana Cvetkovića poražena je od ekipe Ivanića rezultatom 27:16. Naša momčad održavala je neizvjesnost sve do kraja prvog poluvremena kada domaćin odlazi na plus četiri i prvu veću prednost. Na odmor se odlazi s 11:9 za Ivanić. U drugom dijelu domaćin povećava prednost i na kraju slavi rezultatom 27:16.

U našim redovima najviše se istaknuo Kristian Halambek s tri gola.

MRK Sesvete: Filip Ićitović 2, Gabriel Sruk 2, Vanja Virt, Antonio Stopić 2, Kristian Halambek 3, Marko Škrlec 1, Dominik Kulišić 2, Jakov Rezić, Ante Bailo 2, Ivan Renić, David Jarčević 1, Luka Flanjak 1, Ivan Kopić, Luka Štrbac

Trener: Ivan Cvetković

Druga ekipa poražena je od Maksimir Pastele rezultatom 28:31. Najbolji u porazu naše momčadi bili su Antonio Stopić, Roko Stunjek i Jakov Rezić s pet golova.

MRK Sesvete: Antonio Stopić 5, Roko Stunjek 5, Ante Popić 1, Filip Ćurković 1, Matija Dominić, Petar Božić 1, Matej Dromljak, Fran Pavlić 3, Leonardo Đukić 4, Jakov Brnić 1, Ivan Renić 2, Jakov Rezić 5, Matija Krofak, Karlo Bartoluci

DJEČACI U11 (2011./2012.)

Momčad Josipa Cvetkovića slavila je protiv Ivanića rezultatom 24:19. Najbolji u našim redovima bio je Ante Karačić sa sedam golova.

MRK Sesvete: Luka Božić, Josip Franjić 1, David Totović, Filip Božiček, Benjamin Bašić, Luka Baković 1, Luka Barač, Fran Bjelopavlović 1, Dorian Svibovec, Izak Fazliu, Noa Vujanić, Ante Karačić 7, Luka Grizelj 6, Jure Dalmatin 6, Ivan Rezo 1, Noa Čolić

Trener: Josip Cvetković