Sesvete su opravdale ulogu favorita protiv KTC-a i stigle do sedme pobjede ove sezone. Jako zanimljivo i neizvjesno bilo je prvo poluvrijeme, koje je naš sastav dobio s jedan razlike 17:18. Domaćin je pružio sjajan otpor u prvih 30. minuta. Gosti su vodili na početku, domaćin sredinom poluvremena, a uz sve to imali smo i deset izjednačenja. Naša momčad ponovno sjajno ulazi u drugo poluvrijeme i kreće zabijati golove u serijama, a domaćinima nismo dopustili da se razigraju u napadu. Tako smo nakon samo osam minuta igre u drugom dijelu već bili na plus pet (20:25). Prednost je stalno rasla i na kraju smo slavili s deset pogodaka prednosti (29:39).

Prvo ime naše momčadi bio je sjajni Ivan Dumenčić koji je zabio sjajnih devet golova iz devet pokušaja. U sljedećem kolu gostujemo u Poreču.

MRK Sesvete: Filip Perić 2/12, Stipe Purić 8/24; Aleksandar Čaprić 3, Darko Krndelj, Josip Topić 5, Nikola Jelovčić 1, Zlatko Raužan 2, Jakov Jelovčić, Ivan Dumenčić 9, Patrik Hršak 4, Mislav Šuker, Mario Zakić 1, Davor Gavrić 3, David Štrković 4, Nikola Finek 6, Leon Lukačec 1

Trener: Silvio Ivandija

DRUGA EKIPA

Momčad Davorina Štrleka poražena je na gostovanju u Varaždinu kod druge ekipe ovog Premijerligaša. Susret dvije mlade i potentne momčadi otišao je na stranu domaćina iako je naša momčad pokazala vrlo dobru igru. Naša momčad vrlo dobro je ušla u utakmicu i parirala momčadi Varaždina. Domaćin tada prvi put odlazi u osjetnije vodstvo i do kraja poluvremena kontrolira utakmicu uz povremeni pritisak naše momčadi. Na odmor se otišlo rezultatom 24:20. U drugom dijelu gledamo jednosmjernu utakmicu i naša momčad se gasila kako je vrijeme odmicalo kraju. Na kraju visok poraz rezultatom 44:31 od boljeg protivnika.

Najbolji u našoj momčadi bio je Ivan Čulo koji je zabio sedam golova.

MRK Sesvete: Leo Branko Sunajko, Franko Pomper 1, Fran Zovak 5, Ivan Čulo 7, Mario Zakić 3, Vito Salaj 5, Luka Pehar 1, Karlo Antunović, Fran Cvjetičanin, Luka Horvat 5, Nikola Kahlina, Lovro Kožar, Mihael Udovičić, Hrvoje Čveljo, Josip Čičak, Aleksandar Čaprić 4.

Trener: Davorin Štrlek