Očekivano, prva ekipa je došla do pobjede protiv Dubrovnika u 6. kolu Paket24 Premijer lige. Druga ekipa je nakon turbulentne završnice remizirala protiv Ilove, dok je kadetska ekipa imala polovičan učinak.

PRVA EKIPA

Dogovorom između klubova utakmica u kojoj je Dubrovnik bio domaćin našim rukometašima igrala se u dvorani SŠ Jelkovec. Razlog je održavanje judo natjecanja u dubrovačkoj dvorani, a u uzvratnom susretu Sesvete će biti domaćin Dubrovčanima u Gospinom polju.

U 13. minuti smo golom Nikole Fineka poveli 8-3, a kako se približavalo poluvrijeme, tako je i naša prednost rasla. Nakon 30 minute igre vodili smo 22-13. Time je srušen rekord kluba po broju golova u jednom poluvremenu u Premijer ligi koji je postavljen lani protiv Dubrave u 6. kolu (21 gol u 2. poluvremenu). U drugom poluvremenu smo nastavili u sličnom ritmu. Iako smo u jednom trenutku imali i +14, na koncu utakmica završava našom pobjedom 40-28.

Prvi strijelac u našim redovima bio je pivot Zlatko Raužan, dok je Ivan Dumenčić zabio 5 golova (8 asistencija). Davor Gavrić je imao čak 10 asistencija, a spomenimo i Stipu Purića koji je uz 5 obrana zabio i dva gola!

Nakon kompletiranog 6. kola Nexe predvodio Ligu B s 12 bodova, dok mi imamo 8 bodova i nalazimo se na drugom mjestu. Moslavina, Bjelovar i Zamet imaju 6 bodova.

MRK Sesvete: Filip Perić (2/12), Stipe Purić 2 (5/23); Nikola Finek 4, Leon Strbad 3, Daniel Vusić 3, David Štrković 1, Davor Gavrić 3, Ivan Dumenčić 5, Jakov Neralić 1, Krešimir Krešić 2, Eugen Josip Žaja 1, Josip Topić 4, Darko Krndelj 4, Zlatko Raužan 7, Mislav Šuker.

DRUGA EKIPA

Druga ekipa u nedjelju (17.10.) ugostila je Ilovu iz Grubišinog polja u 4. kolu 2. HRL sjever. Utakmicu otvaramo vrlo dobro i u 6. minuti vodimo 6-2, a nakon toga i 8-4. Gosti su ubrzo smanjili svoj zaostatak na dva gola, ali ipak do poluvremena se opet vraćamo na +4.

Početkom nastavka smo poveli 26-20 i sve je naznačavalo kako plovimo prema pobjedi. Ipak, nešto se pitalo i goste. Iz minute u minutu se topila naša prednost da bi preko iskusnog Domagoja Šepaka Ilova uspjela izjednačiti (30-30) u 54. minuti, a zatim i povesti u 58. minuti! Gosti su na početku zadnje minute imali i sedmerac koji nisu iskoristili, a Ivan Čulo je svojim okruglim desetim golom na utakmici izjednačio na 33-33 u našem napadu. Na kraju smo se uspjeli obraniti i utakmica završava podijelom bodova.

Naš lijevi vanjski Ivan Čulo imao je vrlo dobar vikend iza sebe. U tri utakmice zabio je ukupno 24 gola. Protiv Ilove Mateo Gotal zabio je 6, a Luka Stanić 5 puta.

MRK Sesvete: Luka Ivan Brezinščak, Stipe Perinović, Nikola Kahlina; Mateo Gotal 6, Vito Salaj 1, Luka Stanić 5, Ivan Čulo 10, Tin Baković 1, Fran Cvjetičanin 2, Lovro Kožar 1, Tim Čevelak, Vedran Delić, Ivan Marić 3, Luka Pehar, Luka Glavandekić 4, Etian Seferović.

Trener: Davorin Štrlek

DJEČACI U17 (2004./2005.)

Kadeti su prvi krug kadetskog prvenstva otvorili u Kutiji šibica dvobojima protiv Dubrave i PPD Zagreba. Protiv Dubrave upisali smo težak poraz, dok smo Zagrebaše pobijedili.

Prvi dvoboj dana završio je očekivano – pobjedom protiv PPD Zagreba. Već na poluvremenu smo vodili 17-11, a u drugom dijelu smo vodili i devet razlike, a na kraju je završilo 30-24. Tin Baković je s 8 golova bio prvi strijelac utakmice.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Stipe Perinović; Fran Zovak 2, Mateo Gotal, Luka Stanić 4, Ivan Čulo 3, Aleksandar Čaprić 2, Tin Baković 8, Josip Tomić, Fran Cvjetičanin, Lovro Kožar 3, Vedran Delić 3, Ivan Marić 2, Luka Pehar 2, Karlo Kršak, Luka Glavandekić 1.

Trener: Josip Cvetković

Utakmica protiv Dubrave od početka je krenula u krivom smjeru. Drugi gol smo zabili tek u 13. minuti kada je Dubrava vodila 6-1. Do poluvremena smo probali smanjiti zaostatak, ali na kraju ipak na odmor odlazimo s -4. Drugo poluvrijeme nije bilo ništa bolje, upravo suprotno. Protivnici su između 36. i 47. minute napravili seriju 10-3 i otišli na dvoznamenkastu prednost. Završilo je 30-18 za Dubravaše. Najbolji strijelac utakmice s 11 golova bio je naš Ivan Čulo, dok je u suparničko taboru Maksimilijan Molc zabio 8.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Stipe Perinović; Fran Zovak, Mateo Gotal 3, Luka Stanić, Ivan Čulo 11, Aleksandar Čaprić, Tin Baković 2, Josip Tomić 1, Fran Cvjetičanin, Lovro Kožar, Vedran Delić, Ivan Marić, Luka Pehar, Karlo Kršak, Luka Glavandekić 1.

DJEČACI U15 (2006./2007.)

Druga ekipa U15 je na domaćem terenu izgubila od RK Dubrave rezultatom 26-28. Gosti su na poluvremenu imali gol prednosti, a nastavak su bolje otvorili mladi Sesvećani. U 38. minuti smo poveli s četiri gola prednosti (23-19) i sve je ukazivalo da će bodovi ostati u Sesvetama. To se nažalost nije dogodilo. Dubrava u zadnjih deset minuta reagira bolje i preokreće rezultat. Ipak, rezultat u ovoj utakmici nije bio u prvom planu. Igralo je dosta mlađih (U13) rukometaša i dobili su vrijedno iskustvo. Luka Pavić zabio je 10 golova, a Noa Luka Lujić 7.

MRK Sesvete: Roberto Zelenika; Luka Pavić 10, Fran Renić, Ivan Valjak, Andrija Karačić 3, Kiar Kosovac 2, Kristijan Bilić, Noa Luka Lujić 7, Josip Badrić, Jakov Kus 3, Mihovil Badrić, Viktor Baranašić, Šimun Petar Krešo 1, Tark Bašić, Marko Kropek.

Trener: Ivan Cvetković

DJEČACI U13 (2008./2009.)

U 3. kolu 1. HRL U13 – regija 2 naši rukometaši remizirali su PPD Zagrebom. Zagrebaši tijekom utakmice nisu niti jednom poveli, a dva puta su bili u egalu – na početku pri rezultatu 0-0 i na kraju pri konačnih 15-15. Na poluvremenu smo vodili 9-5, a u jednom trenutku imali smo i +6. U 44. minuti zabili smo svoj zadnji pogodak, a to su naši protivnici iskoristili te golom u zadnjim sekundama utakmice osigurali bod.

MRK Sesvete: Ivan Iveljić, Dominik Valetić 1, Kristian Halambek 1, Dominik Kulišić, Andrija Karačić 2, Matej Ravlić 1, Kristijan Bilić, David Jarčević 1, Josip Badrić 2, Mihovil Badrić 1, Borna Čeović, Šimun Petar Krešo 5, Tarik Bašić 1, Antun David Krešo, Marko Kropek.

Druga ekipa je bila uvjerljiva protiv RK Zagorice rezultatom 35-20. Na poluvreenu je bilo 20-6, a u drugom poluvremenu su gosti pokazali nešto bolje lice. Borna Čeović zabio je 11 golova.

MRK Sesvete: Dragutin Dominić, Luka Telinec; Antonio Ćuk 4, Gabriel Sruk 4, Vanja Virt 1, Marko Škrlec, Dominik Kulišić 2, David Jarčević 2, Lovro Lež 1, Matej Ravlić 3, Mario Valentić 1, Borna Čeović 11, Ivan Krznarić 3, Jakov Rezić 1, Antun David Krešo 2, Luka Štrbac.

Trener: Marko Puljić

DJEČACI U11 (2010./2011.)

Dječaci U11 odigrali su dvije utakmice. Prva ekipa je izgubila od PPD Zagreba rezultatom 8-35, a druga ekipa je izgubila od Zagorice.