5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

draw
2. HRL sjever | 21.09.2019. - 19:00 |
SD Brezovica

Recap

Druga ekipa je nakon poraza na gostovanju u Ivancu imala novi veliki izazov – gostovanje u Sisku u 2. kolu 2. HRL sjever. Utakmica je otvorena vrlo dobro uz konstantnu prednost na strani naših rukometaša – na odmor se otišlo s prednošću 13-11. U prvoj polovici drugog poluvremena nastavili smo kontrolirati rezultat, da bi domaći sastav u 49. minuti stigao do izjednačenja (19-19). S tri uzastopna pogotka opet se odvajamo, ali domaći sastav se opet vraća u egal (24-24) u zadnjoj minuti. Sisak je imao i napad za pobjedu kojega nije iskoristio te je svaka momčad na koncu osvojila po bod. Iako smo bili blizu pobjede, na kraju možemo biti i zadovoljni i s osvojenim bodom. Presudilo je zadnjih pet minuta utakmice u kojih smo ostali bez zabijeog gola.

Najefikasniji igrač u našim redovima bio je Vlado Raos koji je zabio 7 golova (od toga 6 iz sedmeraca – bez promašaja), a dobru utakmicu odigrao je i desni vanjski Jakov Jelovčić koji je postigao 5 golova.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Dorijan Gavranović; Ante Tomić, Patrik Gramnjak 1, Marko Velić 2, Davor Gavrić 3, Mihael Vulje, Ivan Antonio Hančić, Fran Sipić, Vlado Raos 7, Ivan Fučkar, Matej Jurić 4, Nikola Jelovčić 2, Fran Zajec, Jakov Jelovčić 5.

Trener: Davorin Štrlek