5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

loss
2. HRL sjever | 23.11.2019. - 12:30 |
Gimnazija Sesvete

Recap

Druga ekipa je očekivano rutinski pobijedila drugu ekipu GRK Varaždina rezultatom 40-18. Varaždinci na gostovanja idu u pomlađenom sastavu te nisu imali šanse protiv Štrlekovih rukometaša.

Utakmica je otvorena serijom 4-0, a razlika se povećavala iz minute u minutu te se na odmor otišlo s prednošću Sesveta 18-10. U drugom poluvremenu gosti nisu mogli pratiti visoki tempo utakmice te je semafor nakon 60 minuta igre stao na 40-18! Trener Štrlek priliku je dao svim rukometašima u momčadi i čak 11 ih se upisalo u listu strijelaca. Priliku su dobila i četiri kadeta.

Vlado Raos bio je prvi strijelac u našim redovima sa 7 golova, a četvorica igrača zabila su po 5 golova.
Idućeg vikenda naše mladiće očekuje gostovanje kod RK Ilove koja ima samo jedan osvojen bod i nalazi se na dnu ljestvice.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Luka Ivan Brezinščak; Ante Tomić, Patrik Gramnjak 4, Marko Velić 2, Davor Gavrić 5, Mihael Vulje 5, Ivan Antonio Hančić 2, Vlado Raos 7, Ivan Fučkar 2, David Kocen 5, Nikola Jelovčić 5, Fran Zajec 2, Jakov Jelovčić, Paskal Bačić 1.

Trener: Davorin Štrlek