5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

draw
2. HRL sjever | 08.02.2020. - 17:30 |
Gimnazija Sesvete

Recap

U derbiju kola naša druga ekipa ugostila je prvoplasirani RK Sisak. U prvom poluvremenu igralo se s dobrim obranama u kojima se teško dolazilo do prilika. Zadnji napad prvog poluvremena iskoristili su gosti za vodstvo 12-11. U drugom poluvremenu naši rukometaši hvatali su zaostatak i od dva gola, a to su i uspjeli te u zadnjih petnaest minuta ušli s vodstvom. U tom razdoblju Vlado Raos uspješno je realizirao sedmerce koje su naši igrači stvarali. Ipak, gosti se vraćaju u igru u 58. minuti kada su zabili za izjednačenje. Zadnji napad na utakmici pripao je našim rukometašima, ali uz hendikep igrača manje nismo uspjeli zabiti i utakmica završava bez pobjednika (26-26).

Vlado Raos bio je prvi strijelac momčadi s 9 golova, a efikasan je bio i Marko Velić koji je s desnog krila zabio 5 golova. Na crti je svoj posao dobro odradio Nikola Jelovčić s 3 postignuta gola i nekoliko izborenih sedmeraca. Matteo Ražić bio je najbolji pojedinac u redovima gostiju sa 7 golova.

MRK Sesvete: Dorijan Gavranović, Luka Ivan Brezinščak; Ante Tomić 1, Patrik Gramnjak, Marko Velić 5, Luka Baković, Davor Gavrić, Ivan Antonio Hančić 1, Fran Sipić, Vlado Raos 9, Nikola Jelovčić 3, Fran Zajec, Jakov Jelovčić 3, Paskal Bačić, Fran Zadro 4.

Trener: Davorin Štrlek