5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

win
2. HRL sjever | 13.10.2019. - 15:00 |
Gimnazija Sesvete

Recap

Jedan od pretendenata na vrh 2. HRL sjever, RK Petrinja, gostovala je u dvorani Gimnazije Sesvete. Rukometaši Davorina Štrleka otvorila je dvoboj vodstvom 3-1 te prednost držala do sredine poluvremena. Ipak, Petrinja drugih 15 minuta utakmice odradila je na visokoj razini te je na odlasku na odmor imala +4. Drugo poluvrijeme gosti su puno bolje otvorili te ubrzo se odvojili i na veću razliku te praktički riješili pitanje pobjednika. U zadnjih nekoliko minuta Sesvećani smanjuju svoj zaostatak na razliku s poluvremena i utakmica završava 30-26 za Petrinjce. Vlado Raos zabio je sedam pogodaka na utakmici, od toga šest sedmeraca (6/6), dok je David Kocen zabio šest puta.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Ante Tomić 2, Patrik Gramnjak 1, Marko Velić 1, Davor Gavrić 3, Mihael Vulje 1, Ivan Antonio Hančić, Vlado Raos 7, Ivan Fučkar, David Kocen 6, Matej Jurić, Nikola Jelovčić 1, Fran Zajec, Jakov Jelovčić, Fran Zadro 4.

Trener: Davorin Štrlek