5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

draw
2. HRL sjever | 17.11.2019. - 18:30 |
OŠ Rugvica

Recap

Na gostovanju kod trećeplasirane Rugvice naša druga ekipa osvojila je bod. Domaći sastav je krenuo bolje u utakmicu i poveo 3-0, ali su naši dečki uspjeli okrenuti i povesti u dva navrata (6-7, 7-8). Ipak na odmor je domaći sastav otišao nešto zadovoljniji uz vodstvo 10-9. Rugvičani su u drugom poluvremenu imali i 18-14, a zatim i 20-17 u 50. minuti, ali to nije pokolebalo Sesvećane koji su uspjeli preokrenuti rezultat i povesti s golom razlike u 56. minuti (21-22) preko Patrika Gramnjaka. U idućem napadu domaćini poravnavaju preko Hrvoja Marinčića na 22-22. Iako je do kraja ostalo više od tri minute, mreže vratara na obje strane su mirovale i na koncu su bodovi podijeljeni.

Prvi strijelac Sesveta 2 bio je Fran Zadro sa 7 pogodaka, a jedan manje postigao je David Kocen.

Na vrhu ljestvice došlo je do promjene i Sisak je preskočio Petrinju koja je posrnula na gostovanju kod Libre.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Luka Ivan Brezinščak, Vilim Dumbović; Ante Tomić, Patrik Gramnjak 3, Marko Velić, Ivan Karlo Kuraja 1, Davor Gavrić 1, Mihael Vulje, Ivan Antonio Hančić, Vlado Raos 1, Jakov Jelovčić 2, David Kocen 6, Matej Jurić 1, Nikola Jelovčić, Fran Zadro 7.

Trener: Davorin Štrlek