5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

loss
2. HRL sjever | 29.02.2020. - 12:30 |
Gimnazija Petrinja

Recap

Na gostovanju kod drugoplasirane Petrinje naša druga ekipa nije uspjela doći do bodova. Prvo poluvrijeme bilo je neizvjesno, no domaći sastav je ipak nakon trideset minuta borbe ostvario prednost 14-12. U drugom dijelu Petrinjci su imali +5 u jednom trenutku, no rukometaši Davorina Štrleka se ne predaju i u 52. minuti pogotkom Paskala Bačića dolaze na samo dva gola zaostatka. Ipak, iskusni domaćini nisu posustali već su zadnju dionicu utakmice odigrali odlično i na koncu ostvarili pobjedu 29-23. Trojica igrača iz domaćeg sastava postigla su po šest pogodaka, a prvi strijelac na utakmici bio je naš Davor Gavrić sa 7 golova.

MRK Sesvete: Vilim Dumbović, Domagoj Sedinić; Ante Tomić 1, Ivan Marić, Patrik Gramnjak 1, Marko Velić 1, Davor Gavrić 7, Vlado Raos 5, Ivan Fučkar, Jakov Jelovčić 4, Matej Jurić 1, Nikola Jelovčić 1, Fran Zajec, Paskal Bačić 2.

Trener: Davorin Štrlek