5. Gostujuća pobjeda u Varaždinu – obrana opet ključna!

win
2. HRL sjever | 02.11.2019. - 16:30 |
GŠD Novi Marof

Recap

Druga ekipa je nastavila s dobrim igrama i ovoga puta je slavila na gostovanju protiv Marofa. Mlada krila Fran Zadro David Kocen otputovala su u Vinkovce s prvom ekipom. Marof je u prvih 7 utakmica upisao 5 pobjeda i samo 2 poraza te držao četvrto mjesto iza Siska, Petrinje i Rugvice.

Iako je prvo poluvrijeme bilo vrlo zanimljivo uz puno izjednačenja, pred kraj se domaći sastav uspio odvojiti i s prednošću 17-15 otići na odmor. Početkom nastavka je Marof imao u dva navrata i +3, ali su se naši rukometaši vrlo brzo vratili u egal (19-19) i u 45. minuti po prvi puta poveli nakon 11. minute. Domaći sastav je uspio izjednačiti (25-25) u 52. minuti utakmice, no Štrlekovi mladići nisu posustali te su u napetoj završnici došli do pobjede rezultatom 31-29.

Odličnu utakmicu odigrao je Davor Gavrić koji je zabio 8 pogodaka, a raspoložen je bio i Patrik Gramnjak s 5 golova. Po 4 gola zabili su Marko Velić i Nikola Jelovčić. U redovima Marofa 8 golova zabio je Patrik Ipša, a 6 Daren Dimitrijević.

Nakon 8 odigranih utakmica naši rukometaši imaju 9 osvojenih bodova te se nalazi u gornjem dijelu ljestvice.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović, Luka Ivan Brezinščak; Ante Tomić, Patrik Gramnjak 5, Marko Velić 4, Davor Gavrić 8, Mihael Vulje, Ivan Antonio Hančić 3, Vlado Raos 3, Ivan Fučkar, Matej Jurić 2, Nikola Jelovčić 4, Fran Zajec, Jakov Jelovčić 2, Paskal Bačić.

Trener: Davorin Štrlek