5. Krenula natjecanja mlađih dobnih skupina!

loss
Premijer liga | 22.11.2020. - 19:00 |
SŠC Velika Gorica

Recap

Uoči utakmice između Gorice i Sesveta, domaći sastav je imao bod manje od naših rukometaša, ali i utakmicu manje. Domaći sastav nastupio je bez Dominika Novaka Dominika Gala, dok trener Ivandija nije mogao računati na Nikolu Fineka, uz već ozlijeđene Nevena GrgurićaMarka Jurakića i Danijela Papića.

Gorica je bolje otvorila utakmicu i u 14. minuti preko Hrvoja Cekovića povela 10-6. Ipak, iz minute u minutu Sesvećani su sustizali prednost domaćeg sastava, da bi preko Karpa Sirotića u zadnjem napadu poluvremena stigli do poravnanja (12-12). Drugo poluvrijeme bilo je za apsolutni zaborav. Napadački nije bilo raspoloženog igrača, a sjajni Lucian Bura (14 golova!) bio je nezaustavljiv u redovima protivnika. U 45. minuti nakon niza promašenih šuteva i izgubljenih lopti s naše strane, Gorica dolazi do velikih +7. Do kraja utakmice jednostavno nismo se uspjeli oporaviti i protivnici zasluženo dolaze do velike pobjede 30-23. No, nažalost, nesreća nikad ne dolazi sama. Karpo Sirotić je zaradio ozljedu ramena koja će ga udaljiti s terena na neko vrijeme.

Ovog vikenda su igrali još samo Umag i Zamet, a klub iz Istre došao je do svoje četvrte pobjede u sezoni.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak (8/30), Luka Ivan Brezinščak (0/6); Leon Strbad 1, Darko Krndelj 6, Josip Topić 1, Daniel Vusić, Ivan Matić 3, Davor Gavrić 1, Karpo Sirotić 3, Ivan Rukavina 1, Krešimir Krešić 3, Maksimilijan Jurić 2, Dominik Mišković, Domagoj Potnar 1, Mislav Šuker, Nikola Jelovčić 1.

Trener: Silvio Ivandija