win
Premijer liga | 19.10.2019. - 19:00 |
SŠ Jelkovec

Recap

U domaćoj utakmici protiv Bjelovara pobjeda je bila imperativ za našu momčad koja je nakon četiri utakmice imala samo osvojena dva boda.

Zbog ozljeda su izbivali Marko Šehić i Darko Mršić, dok su se u sastav vratili Mislav Šuker i vratar Matej Mudrinjak. Novo ime u našim redovima je Marko Tarabochia, iskusni srednji vanjski s iskustvom igranja Lige prvaka. Marko se tek nedavno oporavio od ozljede i sigurno će mu trebati nešto vremena da bude na 100%.

Prvih 20 minuta utakmice igralo se gol za gol te jer rezultat glasio 8-8. Nakon toga gostujući sastav radi mini seriju 3-0 i osigurava prednost 14-12 na poluvremenu. Drugo poluvrijeme počelo je s po dva gola sa svake strane (14-16), ali nakon toga slijedi razdoblje u kojem nismo bili pravi i Bjelovarčani odlaze na velikih +6. U 51. minuti smo preko Darka Krndelja stigli na samo gol zaostatka, ali više od toga nismo uspjeli i gosti zasluženo osvajaju dva boda rezultatom 26-23.

Osim slabijeg izdanja u obrani presudilo je čak 13 izgubljenih lopti u fazi napada, a vratari Panjan i Mudrinjak sa svojih 12 obrana zaslužni su da poraz nije bio i s većom razlikom. Daniel Vusić bio je prvo ime susreta sa 7 pogodaka, dok je Darko Krndelj zabio četiri puta iz četiri pokušaja. Marko Tarabochia imao je limitiranu minutažu te je u tom periodu zabio dva pogotka.

Sada slijedi reprezentativna stanka i do iduće utakmice ima dva tjedna (2./3.11.), što možda i nije loše s obzirom na loš ulazak u sezonu.

MRK Sesvete: Ivan Panjan (7/27), Matej Mudrinjak (5/11); Leon Strbad 2, Mislav Perković, Marko Jurakić, Darko Krndelj 4, Daniel Vusić 7, Ivan Matić, Ivan Karlo Kuraja, Ivan Rukavina 3, Marko Tarabochia 2, Krešimir Krešić 1, Martin Vrpoljac, Danijel Papić 2, Domagoj Potnar 1, Mislav Šuker.

Trener: Davor Dominiković