loss
Premijer liga | 28.09.2019. - 18:00 |
SC Zamet

Recap

Na gostovanju u Rijeci kod Zameta ostali smo kratki za bod(ove). U izrazito uzbudljivoj utakmici domaći sastav je preokretom u zadnjim minutama došao do pobjede rezultatom 29-28.

Krešimir Krešić otvorio je utakmicu s dva pogotka za 2-0. Nakon toga se igralo gol za gol, a najveću prednost imali smo u 29. minuti kada je Darko Mršić zabio za 14-11. Ipak, Zamet zabija dva pogotka do kraja prvog poluvremena. Drugo poluvrijeme otvorili smo dobro i konstantno bili u prednosti. U 37. minuti Krešić zabija za 19-16, a drugi desni vanjski Martin Vrpoljac u 44. minuti za 22-18 i prvu prednost od 4 razlike. Nakon toga slijedi crna rupa od četiri minute u kojima su se Riječani vratili u egal (22-22). Ipak, u u 53. minuti opet imamo prednost od dva gola, a zatim je uslijedio period koji je odlučio utakmicu. U idućih sedam minuta Zamet je napravio seriju 5-1 i poveo po prvi puta na utakmici s +2. U zadnjoj minuti Danijel Papić je zabio za 28-29, ali do boda nismo uspjeli doći.

Najbolji strijelac na utakmici bio je igrač Zameta Matija Starčević sa 6 golova, dok je Krešimir Krešić u našim redovima zabio 6 puta, a četiri igrača zabila su po 3 gola. Ivan Panjan upisao je 13 obrana.

Nakon dvije gostujuće utakmice nalazimo se na začelju tablice skupa s Varaždinom, no iduću utakmicu napokon igramo na domaćem terenu i to protiv RK Poreča u srijedu (02.10.) u dvorani SŠ Jelkovec.

MRK Sesvete: Ivan Panjan (13/42), Marko Pranjić; Leon Strbad 3, Mislav Perković 1, Marko Jurakić, Darko Krndelj 2, Ivan Karlo Kuraja, Daniel Vusić 3, Ivan Matić 2, Darko Mršić 3, Ivan Rukavina 1, Krešimir Krešić 6, Martin Vrpoljac 3, Marko Šehić 3, Danijel Papić 1, Domagoj Potnar.

Trener: Davor Dominiković