Sezona otvorena pobjedama!

Prva ekipa otvorila je sezonu pobjedom nad ZG Dubravom u gostima rezultatom 26-19, dok je druga ekipa bila bolja od HRK Karlovac 2 u Međužupanijskoj ligi rezultatom 23-19.

Prva ekipa

Nakon dvije i pol godine čekanja seniori su napokon uspjeli osvojiti dva boda protiv ZG Dubrave. Ova utakmica imala je poseban značaj za četvoricu igrača (Dražen Čiča, Roko Glasnović, Nikola Mirosavljević, Darko Mršić) koji su ovog ljeta prešli iz ZG Dubrave u naš klub. Utakmica je otvorena s odličnih 4-0, ali nakon toga je uslijedio lošiji period igre tijekom kojeg su naši igrači zaradili nekoliko isključenja i protivnici dolaze na 4-3. Ipak, do poluvremena se radi značajnija razlika i na odmor se odlazi s 14-8 za naše dečke. Do kraja utakmice održavala se razlika te je utakmica završila 26-19.

MRK Sesvete: Matej Grubišić, Dražen Čiča, Aleksandar Mateša, Neven Grgurić 4, Luka Ćosić 4, Krešimir Malbašić 2, Mario Lacković 3, Igor Trpimir Modrić, Klaudio Hranjec 1, Ivan Ćurković 2, Mislav Zadro, Nikola Mirosavljević 3, Luka Šare 1, Roko Glasnović 2, Darko Mršić 4.

Trener: Zvonimir Bilić

Druga ekipa

Druga ekipa je sezonu također otvorila pobjedom i to protiv druge ekipe HRK Karlovac. Već u prvom poluvremenu napravljena je visoka prednost (+6), a na odmor se otišlo s pet golova prednosti (15-10). U nastavku gosti dolaze do zaostatka od 1 gola u dva navrata (17-16 i 18-17), ali momčad Josipa Cvetkovića ostala je koncentrirana do kraja dvoboja i osvojila prva dva boda u novoj sezoni.

MRK Sesvete 2: Matija Prebežić, Filip Maloča, Karlo Barberić, Kristijan Žagar 4, Mislav Zadro 3, Ante Šola, Bruno Hranjec 2, Luka Franjić, Nikola Brdarić, Klaudio Hranjec 3, Ante Tomić, Ivan Karlo Kuraja 7, Ivan Ćurić 2, Zvonimir Mišar 2, Filip Škrlec, Fran Žganec.

Trener: Josip Cvetković