Sesvete kup 2017 – raspored i rezultati

Ovog vikenda (16.9. i 17.9.) u dvoranama OŠ Jelkovec i Sava Sport održava se drugo izdanje “Sesvete kup” – turnira za dječake 2004. godište i mlađe u organizaciji MRK Sesvete. Nakon što je prošle godine Maksimir Pastela osvojila turnir u konkurenciji 8 ekipa, ove godine će na turniru nastupiti 12 ponajboljih ekipa iz Zagreba i okolice.

Momčadi su svrstane u četiri skupine – osvajači skupina izboriti će plasman u polufinale, drugoplasirane momčadi će razigravati od 5. do 8. mjesta, a trećeplasirane momčadi za plasman od 9. do 12. mjesta.

MRK Sesvete igra u skupini A zajedno s RŠ Karlovac i ZG Dubravom, dok će u skupini B igrati naša druga ekipa s MRK Dugo Selo i RK Sisak. Maksimir Pastela će se u skupini C sučeliti s Ivanićem i Poletom, dok u skupini D igraju RK Rugvica, RK Bjelovar i RK Dubrava.

U nastavku možete pratiti raspored i rezultate turnira (koje ćemo ažurirati kako se turnir odvija):

 

SUBOTA (16.9.)

Dvorana Sava Sport

Vrijeme Grupa Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:15 A Sesvete ZG Dubrava 16:13
09:15 B Sisak Sesvete 2 22:13
10:15 A Karlovac ZG Dubrava 16:1
11:15 B Dugo Selo Sesvete 2 44:15
12:15 A Sesvete Karlovac 25:16
13:15 B Dugo Selo Sisak 30:22
14:15 5. – 8. Karlovac Sisak 19:17
15:15 9. – 12. ZG Dubrava Sesvete 2 21:8

 

Dvorana OŠ Jelkovec

Vrijeme Grupa Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:15 D Rugvica Dubrava 24:19
09:15 C Maksimir Pastela Polet 21:12
10:15 D Bjelovar Dubrava 28:17
11:15 C Ivanić Polet 23:13
12:15 D Rugvica Bjelovar 19:15
13:15 C Maksimir Pastela Ivanić 19:28
14:15 5. – 8. Maksimir Pastela Bjelovar 25:13
15:15 9. – 12. Polet Dubrava 18:14

 

NEDJELJA (17.9.)

Dvorana Sava Sport

Vrijeme Grupa Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:15 za 11. mjesto Sesvete 2 Dubrava 9:24
09:15 za 9. mjesto ZG Dubrava Polet 10:9
10:15 za 7. mjesto Sisak Bjelovar 22:20
11:15 Polufinale 1 Sesvete Dugo Selo 22:20
12:15 Polufinale 2 Ivanić Rugvica 18:24
13:15 za 5. mjesto Karlovac M. Pastela 7:25
14:15 za 3. mjesto Dugo Selo Ivanić 30:24
15:15 Finale Sesvete Rugvica 15:22

 

Najbolji vratar: Zvonimir Hrka (RK Rugvica)
Najbolji strijelac: Luka Stanić (MRK Sesvete)
Najbolji igrač: Nikola Ivanković (RK Rugvica)

Podijeli

Vezane vijesti