Druga ekipa se iskupila za kiks protiv Ludbrega na domaćem terenu te je u gostima bila bolja od Zagorice. Od početka do kraja se igralo maksimalno, bez trunke opuštanja. Utakmica je počela dobro za naše rukometaše te je u 15. minuti na semaforu stajalo 3-7. Do poluvremena je prednost ostala na +4. U drugom dijelu gosti nisu ozbiljnije ugrozili stečenu prednost te je utakmica mirno privedena kraju rezultatom 30-23 za Sesvećane. Patrik Gramnjak imao je svoj dan te je sa 8 pogodaka predvodio momčad.

Nakon 18. kola 2. HRL sjever naša druga ekipa nalazi se na četvrtom mjestu s istim brojem bodova kao i trećeplasirana Ivančica. Prvo mjesto suvereno drže Čakovčani.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Jakov Jelovčić, Šimun Milešić, Lorenc Ancić, Luka Petej 2, Ante Tomić 1, Nikola Jelovičić 3, Dino Hrnić 6, Matej Jurić, Patrik Gramnjak 8, Davor Gavrić 4, Vlado Raos 4, David Kocen 1, Fran Zadro 1.

Trener: Davorin Štrlek