U 2. kolu Lige za ostanak imali smo priliku popraviti dojam iz 1. kola kada smo izgubili od HRK Gorice. Utakmicu smo otvorili vrlo dobro i brzo došli do četiri gola prednosti (7-3). U 18. minuti smo imali 10-6, ali nakon toga je Mislav Šuker zaradio isključenje i gosti su to iskoristili i do 23. minute izjednačili (10-10). Na poluvrijeme smo otišli s golom prednosti nakon što je danas fantastični Marko Šehić (šut 10/11) zabio sa zvucima sirene. Drugo poluvrijeme se igralo gol za gol i sve do 58. minute niti jedna ekipa nije imala više od gola prednosti. Tada je Zamet preko Matije Starčevića zabio za 28-26. Darko Mršić je pogotkom iz sedmerca u zadnjoj minuti zabio za -1 i krenula je jurnjava po terenu. Matej Mudrinjak je obranio pokušaj Riječana, ali u kontri nismo bili dovoljno brzi te je sirena bila brža od Leona Strbada i upisan je novi poraz. Naši rukometaši su se opet slomili pod pritiskom i nažalost teško je biti optimist uoči gostovanja u Labinu.

MRK Sesvete: Ivan Panjan (7/34), Matej Mudrinjak (3/5); Neven Grgurić 2, Mislav Šuker, Marko Šehić 10, Toni Ezgeta 1, Mislav Perković, Nikola Mirosavljević 2, Marko Jurakić 1, Marko Mihaljević 4, Nikola Jelovčić, Darko Mršić 2, Vito Bahtijarević 2, Leon Strbad 3, Krešimir Krešić 1.

Trener: Davor Dominiković