Nakon što smo prošlog vikenda došli do pobjede na gostovanju u Labinu ove subote (6.4.) doživjeli smo novi poraz na domaćem terenu. Ovog vikenda nismo mogli računati na Mateja Mudrinjaka i Vitu Bahtijarevića koji su ozljeđeni. Utakmica je bila u egalu do 22. minute kada je Toni Ezgeta zabio za 10-10, ali nakon toga kontrolu nad utakmicom preuzimaju Varaždinci. Na odmor se odlazi s 13-16, a u drugom poluvremenu gosti igraju bolje i u 45. minuti imaju velikih +8. Do kraja utakmice smanjili smo zaostatak i na koncu izgubili 26-29. Treba pohvaliti mladiće iz druge ekipe koji su iskoristili svoju priliku koju im je dao trener Davor Dominiković. Najbolji strijelac u našim redovima bio je David Kocen sa 5 pogodaka.

MRK Sesvete: Ivan Panjan (5/26), Marko Pranjić (6/14); Neven Grgurić 1, Mislav Šuker, Nikola Jelovčić 1, Marko Šehić 2, Toni Ezgeta 1, Mislav Perković, Nikola Mirosavljević 3, Marko Jurakić, Marko Mihaljević 4, Darko Mršić 2, David Kocen 5, Leon Strbad 2, Krešimir Krešić 3, Davor Gavrić 2.

Trener: Davor Dominiković