Nakon gostovanja u Poreču i Varaždinu, napokon smo se vratili u dvoranu Gimnazije Sesvete gdje smo ugostili MRK Metalac u 9. kolu Premijer lige. Protivnici su u osam utakmica upisali dvije pobjede te s četiri boda bili na bod zaostatka za našom ekipom. Metalac je poveo preko Tonija Ezgete u 3. minuti (1-0), ali to im je bilo jedino vodstvo na utakmici. Uz vrlo dobru obranu i na vratima odličnog Mateja Mudrinjaka do poluvremena smo napravili osjetnu razliku (15-9) i znatno si olakšali posao u nastavku utakmice. U drugom poluvremenu smo u dva navrata imali i +10, a na kraju se utakmica mirno privela kraju za konačnih 30-24. Najbolje izdanje ove sezone imao je Matej Mudrinjak koji je svojim obranama pomogao momčadi da se u ranoj fazi utakmice odvoji na veću prednost. Odličan u oba smjera bio je i Marko Mihaljević koji je postigao 6 pogodaka. Najbolji strijelac u našim redovima bio je Lovro Šprem koji je zabio 7 pogodaka (od toga šest iz sedmeraca uz šut 6/6). Na teren se nakon ozljede gležnja vratio Neven Grgurić te je postigao dva pogotka.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Igor Totić; Neven Grgurić 2, Darko Krndelj, Luka Ćosić 1, Matej Semren 2, Filip Curiš 1, Marko Šehić, Josip Mijo Jurić, Lovro Šprem 7, Mislav Perković 3, Nikola Mirosavljević 1, Luka Pandža 4, Marko Mihaljević 6, Alen Šušnja 3, Fran Zadro.

Trener: Dario Zrnić