Druga ekipa je na domaćem terenu ugostila RK Trnovec u 12. kolu 2. HRL sjever. Unatoč izostanku nekoliko igrača naši mladi rukometaši igrali su dobro i na poluvremenu vodili 11-8. U drugom poluvremenu se igralo gol za gol, a u 55. minuti prednost se napokon povećala i na +4. Kada se pomislilo da je pitanje pobjednika izvjesno, stvari su se zakomplicirale. Gosti su zabili četiri pogotka u nizu i izjednačili na 22-22. Vlado Raos je zabio za 23-22, ali u zadnjoj minuti Patrik Hrman zabija za konačnih 23-23 i podjelu bodova. Igrač utakmice bio je rukometaš Trnovca Alen Melnjak koji je zabio nestvarnih 14 pogodaka. U našim redovima Šimun Milešić je zabio 6 pogodaka.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Matej Bošnjak; Filip Petrović, Šimun Milešić 6, Fran Zadro 2, Ivan Cvetković, Ante Tomić 3, Marko Velić, Luka Franjić Martin, Dino Hrnić 3, Patrik Gramnjak 4, Davor Gavrić 4, Vlado Raos 1, Luka Petej, Paskal Bačić.

Trener: Davorin Štrlek