Druga ekipa je u nedjelju (24.2.) ugostila momčad RK Ludbrega koja se bori za ostanak. Prvih 15 minuta utakmice gosti su se držali u egalu, da bi zatim naši rukometaši u drugih 15 minuta odigrali na visokoj razini i stekli prednost od 5 golova (16-11) na poluvremenu. Posebno raspoložen je bio David Kocen koji je zabio 6 golova u prvih 30 minuta. U drugo poluvrijeme ušlo se preopušteno i prednost se počela topiti. Gol po gol gosti su stizali zaostatak da bi u 58. minuti izjednačili (27-27) po prvi puta nakon 6-6. U zadnje dvije minute zabili smo jedan gol, a rukometaši Ludbrega dva i tako uzeli bodove u Sesvetama.

Ovo mora biti bitna pouka mladim rukometašima da se nikoga ne može pobijediti ako pristup nije na 100%.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Jakov Jelovčić, Šimun Milešić, Fran Zadro 4, Ante Tomić 3, Nikola Jelovičić 2, Dino Hrnić 2, Matej Jurić, Davor Gavrić 4, Vlado Raos 5, David Kocen 8, Paskal Bačić, Lorenc Ancić.

Trener: Davorin Štrlek