Druga ekipa nije dozvolila iznenađenje na domaćem terenu te je u utakmici s puno pogodaka porazila RK Garešnicu rezultatom 42-34. Do sredine prvog poluvremena utakmica je bila u egalu, ali nakon toga inicijativu preuzimaju naši rukometaši i do poluvremena imaju 22-16. U drugom poluvremenu rutinski je sačuvana prednost i upisana pobjeda, iako obrana nije bila na visokoj razini. David Kocen opet je bio fantastičan – ovoga puta 13 pogodaka uz šut 13/15 – u tri utakmice ukupno je zabio 42 pogotka! Davor Gavrić zabio je 8, a Fran Zadro 7 puta. Svoje prve seniorske pogotke postigao je i mladi Paskal Bačić. Pobjedom smo ostali na trećem mjestu 2. HRL sjever.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Jakov Jelovčić 1, Lorenc Ancić 1, Ante Tomić 1, Marko Velić, Dino Hrnić 2, Matej Jurić 2, Nikola Jelovčić 2, Patrik Gramnjak 3, Mihael Vulje, Davor Gavrić 8, Vlado Raos, David Kocen 13, Paskal Bačić 2, Fran Zadro 7.

Trener: Davorin Štrlek