Druga ekipa je u nedjelju (18.11.) igrala protiv susjeda iz Dugog Sela koji se s Čakovcem bore za povratak u 1. HRL sjever. Gosti su počeli furiozno i odmah na početku poveli s 5-0. Trener Štrlek odlučio je pričekati s time-outom, što se pokazalo kao ispravna odluka jer su naši rukometaši zabili pet pogodaka u nizu i izjednačili rezultat. Ipak, na poluvremenu je Dugo Selo imalo prednost od tri gola (12-15). Prvih deset minuta drugog poluvremena igralo se gol za gol, a zatim se protivnici odvajaju na osjetniju razliku i mirno privode utakmicu kraju. Završilo je 36-28 za susjede iz Dugog Sela. U našim redovima čak 13 igrača upisalo se u listu strijelaca, a kod gostiju čak 12 igrača. Svoj debi u dresu Sesveta imali su braća Nikola i Jakov Jelovčić.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Domagoj Sedinić 1, Matej Bošnjak; Jakov Jelovčić 2, Fran Zadro 3, Luka Petej 2, Ante Tomić 1, Marko Velić 2, Matej Jurić 1, Nikola Jelovčić 4, Dino Hrnić 1, Patrik Gramnjak 2, Davor Gavrić 1, Vlado Raos 4, David Kocen 4, Paskal Bačić.

Trener: Davorin Štrlek