Druga ekipa je u mini derbiju s RK Dubravom 2 došla do pobjede i skoka na tablici na 3. mjesto! Iako su protivnici vodili čitavo prvo poluvrijeme, na odmor se ipak otišlo s rezultatom 16-16. U drugom poluvremenu su rukometaši Davorina Štrleka nastavili gdje su stali krajem prvog i odvojili se na veliku razliku (u jednom trenutku bilo je +8). Do kraja utakmice su gosti iz Dubrave uspjeli smanjiti, ali pobjeda je ipak pripala Sesvetama. Završilo je 34-32. Fantastičnu utakmicu odigrao je David Kocen koji je zabio čak 14 golova (od toga 12 iz igre) i na taj način nosio našu ekipu do dva boda.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Fran Zajec, Jakov Jelovčić, Lorenc Ancić 6, Ante Tomić, Marko Velić, Nikola Jelovčić 2, Dino Hrnić, Matej Jurić, Patrik Gramnjak 3, Davor Gavrić 1, Vlado Raos 3, David Kocen 14, Paskal Bačić, Fran Zadro 5.

Trener: Davorin Štrlek