Druga ekipa je u gostovala u Rugvici u 11. kolu 2. HRL sjever. Utakmicu su rukometaši Davorina Štrleka otvorili fantastično i već u 20. minuti imali fantastičnih 13-6. Ipak, do poluvremena protivnici smanjuju svoj zaostatak na samo tri gola. U drugom poluvremenu se naša prednost topila iz minute u minutu i Rugvica je nekoliko puta uspjela izjednačiti, ali ipak su Sesvećani bili smireniji u završnici dvoboja i pobijedili rezultatom 28-26. U sastavu Rugvice igrali su naši bivši rukometaši Nenad Radočaj i Alen Dujmić. Najbolji pojedinac susreta bio je naš vanjski igrač Davor Gavrić koji je zabio 8 golova, a David Kocen je zabio 6 golova.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Domagoj Sedinić, Matej Bošnjak; Luka Franjić Martin, Jakov Jelovčić 2, Fran Zadro 4, Luka Petej, Ante Tomić, Marko Velić, Nikola Jelovčić 1, Dino Hrnić, Patrik Gramnjak 3, Davor Gavrić 8, Vlado Raos 4, David Kocen 6.

Trener: Davorin Štrlek