Nakon što smo prije tjedan dana porazili HRK Goricu u osmini finala Kupa Hrvatske, ovoga puta smo u istoj dvorani poraženi u 13. kolu Premijer lige. Utakmicu smo otvorili s prednošću 4-1 i prednost smo držali sve do desete minute. Tada je Gorica preko Stipana Šimunovića i Davora Ćavara poravnala na 5-5. Uspjela je Gorica i preokrenuti preko Ćavara i povesti 9-7. Taj zaostatak je naša ekipa lovila sve do isteka 30. minute kada je na semaforu stajalo 13-12 za domaći sastav. S prvom minutom nastavka Matej Semren pogađa za izjednačenje, no Gorica opet stvara seriju 2-0 i nanovo bježi. Do 50. minute ta je prednost narasla na +4 (21-17) i nažalost to više nismo uspjeli nadoknaditi. S jednakom razlikom je završila utakmica, a po posljednjem sučevu zvižduku bilo je 25-21. Za domaći sastav Davor Ćavar zabio je deset pogodaka, Ivan Matić šest, a Tomislav Sladoljev obranio je 11 lopti. Strijelce su u našem sastavu predvodili Lovro ŠpremMarko Mihaljević s 4 postignuta pogotka svaki.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Igor Totić; Neven Grgurić 1, Darko Krndelj 1, Luka Ćosić 1, Matej Semren 2, Filip Curiš, Marko Šehić 2, Josip Mijo Jurić, Lovro Šprem 4, Mislav Perković 2, Nikola Mirosavljević 2, Luka Pandža 1, Marko Mihaljević 4,  Alen Šušnja 1.

Trener: Dario Zrnić