Koloniji ozljeđenih igrača nedavno su se priključili srednji vanjski Vito Bahtijarević i pivot Marko Šehić te trener Dominiković nije mogao na njih računati u 6. kolu Lige za ostanak.

Nakon prvih 15 minuta dobra obrana omogućila je vodstvo od +2, ali dobar obrambeni ritam nismo zadržali do kraja poluvremena te rukometaši Gorice zadovoljniji (15-13) odlaze na predah. Drugo poluvrijeme nije ponudilo previše neizvjesnosti, jer je domaći sastav bolje ušao u nastavak susreta i kontrolirao rezultat do zadnjeg sučevog zvižduka. Završilo je 33-27 za protivnike.

U našem sastavu još jednu odličnu utakmicu odigrao je Darko Mršić koji je ovoga puta zabio 9 golova, dok je raspoložen bio i Leon Strbad sa 6 golova.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Ivan Panjan; Neven Grgurić 5, Mislav Šuker 3, Toni Ezgeta 4, Mislav Perković, Nikola Mirosavljević, Patrik Gramnjak, Marko Jurakić, Marko Mihaljević, Nikola Jelovčić, Darko Mršić 9, David Kocen, Leon Strbad 6, Krešimir Krešić, Davor Gavrić.

Trener: Davor Dominiković