Druga ekipa je u 9. kolu 2. HRL sjever gostovala kod posljednjeplasirane Garešnice. Pomalo neozbiljan ulazak u utakmicu omogućio je domaćem sastavu da bude u egalu prvih 15 minuta. Nakon toga je ipak proradila obrana i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 15-11 za rukometaše Davorina Štrleka. U drugom poluvremenu prednost je povećana i dvoboj je rutinski priveden kraju. Završilo je 31-24 za Sesvećane! Najučinkovitiji igrači na utakmici bili su krilni igrači – David Kocen s 9 i Fran Zadro s 8 pogodaka!

Nakon šest odigranih utakmica naši rukometaši imaju omjer od četiri pobjede i dva poraza.

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Matej Bošnjak; Fran Zadro 8, Ivan Cvetković 1, Ante Tomić 1, Marko Velić, Matej Jurić, Dino Hrnić 2, Patrik Gramnjak 3, Davor Gavrić 3, Vlado Raos 4, David Kocen 9, Luka Petej.

Trener: Davorin Štrlek