Još jedno slabo izdanje…

Prva ekipa je drugu utakmicu zaredom poražena na domaćem terenu s golom razlike. Ovoga puta je Zamet odnio bodove iz SŠ Jelkovec. Druga ekipa je bez problema pobijedila rukometaše Koprivnice, a opet je oduševio David Kocen.

.

Prva ekipa

U 2. kolu Lige za ostanak imali smo priliku popraviti dojam iz 1. kola kada smo izgubili od HRK Gorice. Utakmicu smo otvorili vrlo dobro i brzo došli do četiri gola prednosti (7-3). U 18. minuti smo imali 10-6, ali nakon toga je Mislav Šuker zaradio isključenje i gosti su to iskoristili i do 23. minute izjednačili (10-10). Na poluvrijeme smo otišli s golom prednosti nakon što je danas fantastični Marko Šehić (šut 10/11) zabio sa zvucima sirene. Drugo poluvrijeme se igralo gol za gol i sve do 58. minute niti jedna ekipa nije imala više od gola prednosti. Tada je Zamet preko Matije Starčevića zabio za 28-26. Darko Mršić je pogotkom iz sedmerca u zadnjoj minuti zabio za -1 i krenula je jurnjava po terenu. Matej Mudrinjak je obranio pokušaj Riječana, ali u kontri nismo bili dovoljno brzi te je sirena bila brža od Leona Strbada i upisan je novi poraz. Naši rukometaši su se opet slomili pod pritiskom i nažalost teško je biti optimist uoči gostovanja u Labinu.

MRK Sesvete: Ivan Panjan (7/34), Matej Mudrinjak (3/5); Neven Grgurić 2, Mislav Šuker, Marko Šehić 10, Toni Ezgeta 1, Mislav Perković, Nikola Mirosavljević 2, Marko Jurakić 1, Marko Mihaljević 4, Nikola Jelovčić, Darko Mršić 2, Vito Bahtijarević 2, Leon Strbad 3, Krešimir Krešić 1.

Trener: Davor Dominiković

Druga ekipa

Druga ekipa je na gostovanju kod RK Koprivnica NOA upisala pobjedu rezultatom 36-25, što se i očekivalo s obzirom da domaći sastav je na posljednjem mjestu ljestvice. Odmah na početku poveli smo 8-1 i pokazali da nećemo dozvoliti iznenađenje. Na odmor se otišlo s 19-13, a na kraju je završilo 36-25. Opet posebno treba pohvaliti Davida Kocena koji je zabio 15 pogodaka u manje od 45 minuta koje je proveo na terenu. Podsjetimo – David je prošlog vikenda zabio 14 golova!

MRK Sesvete: Marko Pranjić, Vilim Dumbović; Jakov Jelovčić 1, Lorenc Ancić 1, Ante Tomić 1, Marko Velić 1, Dino Hrnić 3, Matej Jurić 2, Davor Gavrić 1, Vlado Raos 4, David Kocen 15, Mihael Vulje 3, Fran Zadro 4.

Trener: Davorin Štrlek

Kadeti (2002.)

Kadeti su u 22. kolu 2. HKRL središte nadigrali drugu ekipu RK Dubrave. Na poluvremenu smo vodili 15-11, a u nastavku su se gosti pokušali stići zaostatak, no nisu uspjeli i na kraju završava 23-21 za rukometaše Davorina Štrleka. Fran Sipić je bio prvo ime susreta sa 6 postignutih golova.

MRK Sesvete: Dorijan Gavranović, Nikola Kahlina; Fran Sipić 6, Paskal Bačić 4, Ivan Marić 3, Fran Zajec 4, Ivan Fučkar 4, Franko Solomon, Tvrtko Kuraja, Mihael Vrban 1, Luka Bogdan 1, Andrija Miličević, Nikola Marohnić.

Mlađi kadeti (2004.)

Pošto je krug 1. HMKRL središte odgođen za iduću subotu (30.3.) naši mlađi kadeti su ovog vikenda imali samo utakmicu druge ekipe u Rakitju kod MRK Sloge SN. Prvo poluvrijeme smo bili bolji rezultatom 13-9, a u drugom su se gosti uspjeli vratiti u susredt i u 47. minuti izjednačiti na 17-17. Ipak Luka Stanić i Igor Ravlić su se pogocima pobrinuli da pobjeda ne dođe u pitanje. Završilo je 19-17 za Sesvete.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Florian Svibovec; Igor Ravlić 3, Luka Bogdan 2, Luka Stanić 5, Ivan Marić 2, Karlo Kršak 1, Mateo Sliško 2, Tvrtko Kuraja 3, Luka Pehar, Mihael Nuić 1.

Trener: Josip Cvetković

Dječaci A (2006.)

Druga ekipa 2006. godišta je u 3. kolu Lige za prvaka 2. HRLDA središte poražena u gsotima kod RK Trnja. Domaćini su vodili većinu susreta i unatoč našem pritisku pred kraj utakmice nisu ispustili prednost te su na kraju slavili rezultatom 28-27. Odličan je bio Noa Luka Lujić koji je zabio 15 golova.

MRK Sesvete: Roberto Zelenika; Ivan Prša, Ivan Filipović 1, Luka Bosančić 3, Matija Hoferle, Roberto Zelenika, Paolo Marega 1, Petar Šimić, Noa Luka Lujić 15, Jakov Obad, Fran Tatarević 1, Marko Matušek 3, Jakov Kus 1, Petar Bročilović, Karlo Petar Kovačević, Kiar Kosovac 2.

Trener: Tomislav Bešlić

Dječaci B (2008.)

Prva ekipa 2008. godišta na domaćem terenu je u gostima poražena od RK Maksimir Pastele rezultatom 21-35, dok je druga ekipa bila bolja od druge ekipe Metalca rezultatom 28-27.