Dva boda na teškom gostovanju kod Mornara!

U tek završenom vikendu nastupile su sve naše ekipe osim druge ekipe koja je bila slobodna u Međužupanijskoj ligi. Prva ekipa je na teškom gostovanju kod nedavno pojačanog Mornara izborila dva vrijedna boda rezultatom 27-23 i ostala u utrci za prvo mjesto. Uspješno je bilo i 2004. godište protiv druge ekipe ZG Dubrave, dok kadeti i 2002. godište nije bilo uspješno protiv Trnja 2, odnosno Zagorice.

Prva ekipa

U 10. kolu 2. HRL zapad gostovali smo kod dramaljskog Mornara u GSD Crikvenica. Naši protivnici su se u tjednu prije utakmice pojačali s trojicom igrača iz Matulja i Selaca te tako dodatno osnažili svoj roster za nastavak sezone. Prvo poluvrijeme se igralo gol za gol uz dosta spori ritam s dugim napadima, a s minimalnom prednošću na odmor su otišli domaćini. U nastavku radimo seriju 5-2 i odlazimo na dva pogotka razlike te tu prednost konstantno držimo do 55. minute kada smo ju povećali na 4-5 razlike i zaključili utakmicu. Obrana je vrlo dobro odradila svoj posao, a odličan na vratima bio je Aleksandar Mateša. Darko Mršić je zabio 7 golova, šest je dodao Mario Lacković, dok su po četiri postigli Ivan Ćurković, Krešimir Malbašić i Matija Rodić.

MRK Sesvete: Matej Grubišić, Dražen Čiča, Aleksandar Mateša, Neven Grgurić 2, Matija Rodić 4, Luka Ćosić, Krešimir Malbašić 4, Mario Lacković 6, Klaudio Hranjec, Josip Mijo Jurić, Ivan Ćurković 4, Ivan Ćurić, Mislav Zadro, Roko Glasnović, Darko Mršić 7.

Trener: Zvonimir Bilić

Kadeti

Sredinom tjedna (3.12.) kadeti su gostovali kod druge ekipe Trnja. Iako su većinom zaigrali dečki koji igraju za prvu ekipu Trnja, to ne može biti opravdanje za poraz od čak 12 razlike. Završilo je 40-28 za domaći sastav, a naši kadeti su izgubili priliku završiti na trećem mjestu na kraju jesenskog dijela sezone. Najbolji strijelci u našem sastavu bili su Ante Tomić i Mateo Benčak sa šest golova.

MRK Sesvete: Marko Pezo, Filip Barišić, Bruno Hranjec 5, Nikola Brdarić 5, Ivan Karlo Kuraja 2, Marko Vladić 1, Ante Šola 1, Filip Škrlec, Ante Tomić 6, Luka Franjić Martin 1, Mateo Benčak 6, Fran Žganec 1.

Trener: Josip Cvetković

Dječaci A (2002.)

U 10. kolu 2. HRLDA središte naša ekipa dočekala je Zagoricu. Pred 50 gledatelja u Gimnaziji Sesvete završilo je 11-21 u korist gostujućeg sastava. Na poluvremenu je bilo 5-12, a drugo poluvrijeme završilo je 6-9. Najbolji strijelac u našem sastavu bio je Matija Kovaček s 5 pogodaka, a 3 pogotka postigao je Ante Šekelja. Najbolji strijelac gostiju bio je Matko Špoljarić s 12 golova.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Ante Šekelja 3, Noa Ćurković, Sven Ivan Lukšić, Luka Stanić, Ivan Marić 1, Borna Šnjarić, Luka Žmegač 2, Josip Tomić, Filip Akrapović, Ante Marinić, Antonio Glavaš, Karlo Kršak, Karlo Domazet, Matija Kovaček 5.

Trener: Robert Lazić

Dječaci B (2004.)

Nakon što su u 7. kolu pobijedili prvu ekipu ZG Dubrave, u 8. kolu su naši dječaci 2004. godište bili bolji i od druge ekipe ZG Dubrave. Utakmica se igrala u OŠ Sesvetska Sopnica, a od početka do kraja naši igrači su pokazali da su zaslužili pobijediti. Na kraju je završilo +8, a Ivan Marić je opet zabio najviše, ovoga puta 9.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Noa Ćurković 2, Karlo Domazet, Antonio Glavaš, Mateo Gotal, Gabrijel Jurković, Stjepan Kovačić 1, Karlo Kršak 2, Sven Ivan Lukšić 1, Ivan Marić 9, Ante Marinić, Luka Stanić 2, Ante Šekelja 6, Borna Šnjarić 1, Josip Tomić 2.