Bodovi ostali u Đakovu…

Prva ekipa je u 5. kolu gostovala i izgubila u Đakovu (29-35), druga ekipa ugostila je i porazila Trnje (32-25), dok su uspješni bili i dečki 2004. i 2006. godište.

Prva ekipa

Na jednom od najtežih gostovanja u prvenstvu nismo uspjeli osvojiti bodove. Đakovčani su odlično otvorili utakmicu i nakon 21. minute imali velikih +6. Do poluvremena smo smanjili na četiri gola zaostatka (14-18), a u nastavku taj zaostatak pokušali nadoknaditi, ali nije išlo. U jednom trenutku imali smo napad za -1, ali ga nismo realizirani, a domaći sastav je vrlo brzo iskoristio naša dva isključenja i opet napravio veću razliku koju nismo uspjeli stići. Najbolji pojedinac u našim redovima je Matija Rodić, koji je na standardno dobroj razini odradio i obrambene i napadačke zadatke.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Aleksandar Mateša; Neven Grgurić 1, Matija Rodić 6, Mario Lacković 2, Alen Dujmić 1, Matej Semren 3, Marko Punčec 3, Ivan Ćurković 2, Mislav Zadro, Nikola Mirosavljević 1, Luka Vinković 5, Nenad Radočaj 1, Roko Glasnović 3, Darko Mršić 1.

Trener: Zvonimir Bilić

Druga ekipa

U trećoj domaćoj utakmici naši dečki došli su i do treće pobjede. Ugostili smo RK Trnje i kao favoriti ušli u utakmicu, no gosti odlično otvaraju i nakon nekoliko naših grešaka u napadu dolaze do velike prednosti (9-3) već u 10. minuti. Do kraja poluvremena stizali smo rezultat te smo nakon 30 minuta igre imali zaostatak od dva gola (15-17). U nastavku smo krenuli odlučno u napadu i čvrsto u obrani te u 36. minuti došli do izjednačenja, a nakon toga preuzeli vodstvo i kontrolirali utakmicu do kraja. Na kraju je na semaforu zasluženo stajalo 32-25 za dečke Davorina Štrleka. Najbolji strijelac u našim redovima bio je Mislav Zadro s 8 pogodaka, dok je Luka Franjić Martin zabio 6, a Patrik Gramnjak 5.

MRK Sesvete: Filip Maloča, Marko Pezo, Domagoj Sedinić; Mihael Vulje, Bruno Hranjec, Nikola Brdarić, Fran Zadro, Šimun Milešić 3, Mislav Zadro 8, Ivan Karlo Kuraja 4, Patrik Gramnjak 5, Filip Škrlec 3, Ivan Ćurić, Ante Tomić 3, Luka Franjić Martin 6, Filip Petrović.

Trener: Davorin Štrlek

Mlađi kadeti (2002.)

U 4. kolu 2. HMKRL središte mlađi kadeti gostovali su u Karlovcu kod istoimenog domaćina. Nastupili su dečki 2002. godište uz petoricu igrača 2004. godište. Domaći sastav je već na poluvremenu imao osjetnu prednost (17-4), a do kraja utakmice se to povećalo na konačnih 27-9.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Patrik Potlaček; Petar Šarčević 1, Jan Papić 1, Vito Čulo, Sven Ivan Lukšić, Ivan Marić 2, Borna Šnjarić, Roberto Meničanin 1, Tvrtko Kuraja 1, Viktor Bošnjak 2, Luka Žmegač 1, Ante Bajan.

Trener: Robert Lazić

Dječaci A (2004.)

U 3. kolu 1. HRLDA središte prva ekipa ugostila je RK Trnje, momčad koja je prošle godine bila mjesto ispred na tablici. No naši dečki su pokazali odličnu igru od početka do kraja i zasluženo slavili rezultatom 22-14. Na poluvremenu je bilo 11-7, a drugo poluvrijeme završilo je identičnim rezultatom za konačnih +8. Na vratima je odličan bio Nikola Kahlina, a čak 10 igrača se upisalo u listu strijelaca koju je predvodio Luka Stanić s 4 pogotka.

MRK Sesvete: Nikola Kahlina, Ante Marinić; Ante Šekelja 3, Noa Ćurković 2, Sven Ivan Lukšić 2, Luka Stanić 4, Ivan Marić 1, Borna Šnjarić 1, Borna Marko Brekalo, Josip Tomić 2, Tvrtko Kuraja 2, Mateo Gotal 3,  Karlo Kršak 2, Karlo Domazet, Mateo Sliško, Igor Ravlić.

Trener: Josip Cvetković

Druga ekipa 2004. godišta igrala je domaću utakmicu protiv MRK Metalca odmah nakon pobjede prve ekipe nad Trnjem. Protiv Metalca smo igrali dvije utakmice na našem turniru “Sesvete kup” – u prvoj smo remizirali, a u drugoj pobijedili s golom razlike. Petorica igrača otputovala su u Karlovac s 2002. godištem, a priliku su dobili dečki koji imaju manju minutažu i to su odlično iskoristili! Očekivala se izjednačena utakmica, ali dečki Josipa Cvetkovića odigrali su odlično i na kraju pobijedili rezultatom 26-19! Do 10. minute rezultat je bio u egalu (6-6), a u preostalih 15 minuta prvog poluvremena nadigrali smo protivnika i otišli na odmor s rezultatom 16-9. U nastavku smo razliku održavali i zasluženo osvojili dva boda. Fantastičan na vratima bio je Ante Marinić, a među mnoštvom odličnih pojedinaca istaknuli su se Luka Stanić s 8 i Ante Šekelja sa 7 pogodaka.

MRK Sesvete: Ante Marinić; Ante Šekelja 7, Noa Ćurković, Luka Stanić 8, Borna Marko Brekalo, Josip Tomić 4, Mateo Gotal 3,  Karlo Kršak 1, Karlo Domazet 3, Mateo Sliško, Igor Ravlić, Marko Zdelar, Matija Mikulić.

Dječaci B (2006.)

U svojoj drugoj utakmici u ligi dečki 2006. godište došli su do prve pobjede. Dečki Matije Rodića u gostima su porazili ZG Dubravu rezultatom 15-9! Već nakon prvog poluvremena i vodstva 11-4 vidjelo se da bodovi idu u Sesvete. Uz vratara Roberta Zeleniku, odlični su bili Josip Tomić i Ivan Bajan koji su predvodili listu strijelaca – svaki s 4 gola.

MRK Sesvete: Roberto Zelenika; Filip Trubić, Ivan Prša 2, Luka Tobijaš, Mateo Žmegač, Gabrijel Jurković 2, Josip Tomić 4, Ivan Bajan 4, Marko Matušek 1, Karlo Antunović 2, Borna Gašparić.

Trener: Matija Rodić