POSLJEDNJA UTAKMICA

IDUĆE UTAKMICE

RK Umag VS MRK Sesvete

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2004. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


TABLICA - PREMIJER LIGA

# Klub U + N - B
1Zamet19112624
2Umag18103523
3Sesvete19101821
4Gorica18100820
5Karlovac19721016
6Metalac1932148
Detaljna tablica

NAŠI SPONZORI