POSLJEDNJA UTAKMICA

IDUĆE UTAKMICE

Varaždin VS MRK Sesvete

MRK Sesvete VS RK Rudar

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2004. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


TABLICA - PREMIJER LIGA

# Klub U + N - B
1Gorica18103523
2Sesvete18100820
3Zamet18100820
4Varaždin1883719
5Rudan1881917
6Rudar1833129
Detaljna tablica

NAŠI SPONZORI