POSLJEDNJA UTAKMICA

IDUĆE UTAKMICE

MRK Sesvete VS RK Poreč

MRK Sesvete VS Varaždin

MRK Metalac VS MRK Sesvete

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2004. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


TABLICA - PREMIJER LIGA

# Klub U + N - B
1Dubrava15111323
2Varaždin1591519
3Spačva1583419
4Poreč1581617
5Umag1570814
6Zamet1570814
7Gorica1561813
8Karlovac1560912
9Sesvete1551911
10Metalac1540118
Detaljna tablica

NAŠI SPONZORI