IDUĆA UTAKMICA

RASPORED UTAKMICA

MRK Sesvete VS RK Bjelovar

MRK Sesvete VS RK Vidovec

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2000. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


TABLICA - 2. HRL ZAPAD

# Klub U + N - B
1M. Pastela22201141
2Sesvete22190338
3Ml. Rudar22161533
4Petrinja22150730
5Zagreb 222113825
6Rovinj221201024
7Trsat2294922
8Mornar22621514
Detaljna tablica

NAŠI SPONZORI