POSLJEDNJA UTAKMICA

TABLICA - PREMIJER LIGA

# Klub U + N - B
1Umag20113625
2Zamet19112624
3Gorica20110922
4Sesvete20101921
5Karlovac19721016
6Metalac20421410
Detaljna tablica

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2004. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


TABLICA - 3. HRL SREDIŠTE

# Klub U + N - B
1Sesvete 230261353
2Libra Tehničar30232548
3PPD Zagreb 329221547
4Rudar 2291721036
5M. Pastela 2301451133
6Dubrava 3291611233
Detaljna tablica

NAŠI SPONZORI