POSLJEDNJA UTAKMICA

TABLICA - PREMIJER LIGA

# Klub U + N - B
1Gorica20123527
2Zamet20111823
3Sesvete20110922
4Varaždin2093821
5Rudan20821018
6Rudar2033149
Detaljna tablica

ŠKOLA RUKOMETA MRK SESVETE

Upišite se u školu rukometa MRK Sesvete. Sva djeca 2004. godište i mlađa dobro su došla na treninge koji se održavaju u lokalnim osnovnim školama i dvoranama.


STRUČAN RAD

U našoj školi rukometa zaposleni su stručni treneri specijalizirani za rad s mlađim uzrastima.


NAŠI SPONZORI